Aktualności

W sobotę 30. czerwca, w ogólnopolskiej TVP3 "Podróże z Góralem" o Pętli Cieńkowskiej...!!!

Już w najbliższą sobotę, na samym początku wakacji, zaprosimy Was do obejrzenia programu o Pętli Cieńkowskiej, w którym, w ciągu 12 min. pokazane będą wszystkie największe atuty tej bardzo ciekawej oferty dla wszystkich odwiedzających Wisłę, od wiosny do jesieni...!!!
Emisja na ogólnopolskiej antenie TVP3, w sobotę 30. czerwca, o godz. 8:18...!!!

Prowadzący program, Piotr Jezutek - rodowity góral z Zawoi pod Babią Górą, przybył do nas niedawno z ekipą TVP Kraków, aby nagrać ww. program, z cyklu Podróże z Góralem, w którym, poza naszą koleją krzesełkową oraz licznymi możliwościami wypoczynku na grzbiecie Cieńkowa i u jego podnóża, pokazane też będą m.in. atrakcje Skoczni im. A. Małysza, a także zaprezentowana wspaniała kuchnia regionalna miejscowych górali, co opiszą z dumą gospodarze Karczmy Jedlowo zlokalizowanej tuż przy górnej stacji naszej kolei...
Gościem specjalnym programu będzie sam Adam Małysz, który, jako rodowity wiślanin, z entuzjazmem przyjął propozycję opowiedzenia o swoim mieście, skoczni swojego imienia i Pętli Cieńkowskej, która współtworzona jest przez ww. skocznię...!!! 

Zapraszamy do oglądania...!!!