Ski - Carv

Ski-Carv to szkoła narciarska mająca korzenie od 1997 roku, to wtedy zaczęli swoją przygodę z narciarstwem. Długie godziny spędzone na stoku i pasja jaką jest dla instruktorów narciarstwo doprowadziło  najpierw do powstania szkoły, a później również firmowej wypożyczalni nart marki Atomic.  Kadra to zgrany zespół, w którym nie brakuje przyjaźni i porozumienia, a każdy nowy instruktor jest w tą atmosferę skutecznie wciągany.

Oferta szkoły Ski-Carv

  •  Szkolenia indywidualne na każdym poziomie zaawansowania

Zajęcia indywidualne to szkolenie narciarskie przewidziane dla jednej lub większej ilości osób o tym samym poziomie zaawansowania, które przeprowadza jeden instruktor. Szkolenie odbywa się na stoku dopasowanym do poziomu uczącego się na nartach lub snowboardzie. Wraz z postępami w nauce, stoki są zmieniane przez instruktora na bardziej zaawansowane.

  • Pakiet Rodzinny

Pakiet rodzinny przeznaczony jest dla całych rodzin. Ten rodzinny sposób uczenia, to świetny sposób na rodzinne spędzenie czasu , gdzie cała rodzina pod okiem instruktora zaczyna swoje pierwsze kroki na nartach lub snowboardzie. Zajęcia odbywają się co dziennie po 2 godziny.

  •  Przedszkole narciarskie

Grupowe szkolenie narciarskie w formie „przedszkola” przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Zajęcia odbywają się przez okres 5 dni – od poniedziałku do piątku/ 3 godziny dziennie. Trzy grupy zaawansowania od 4 do 5 dzieci w grupie

Więcej szczegóły na stronie szkoły: www.skicarv.pl

mapa stoku

trasa / warunki / śnieg

1 ZAMKNIĘTA  
2 ZAMKNIĘTA  
3 ZAMKNIĘTA  
4 ZAMKNIĘTA
5

ZAMKNIĘTA

 

kamery na stoku