Skizy

Szkołę Narciarską „Skizy” tworzy grupa profesjonalnych trenerów i instruktorów narciarstwa oraz snowboardu. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń narciarskich.

Od początku istnienia Skizy należy do struktur SITN, dzięki czemu dba o wysoki poziom wyszkolenia naszej kadry. Corocznie bierze udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Narciarskich, gdzie wielokrotnie zdobywają pierwsze miejsce.

Od lat współpracują z najlepszymi, czego efektem było otwarcie przez naszą szkołę Centrum Testowego Rossigol i Dynastar wraz z wypożyczalnią.

Mottem szkoły jest od zawsze profesjonalizm oraz troska o bezpieczeństwo klienta, co przyczynia się do wysokiego poziomu świadczonych usług. 

Skizy oferują szkolenia narciarskie dla:

  • Dzieci - to na nich czeka wiele atrakcji: specjalny wyciąg dla maluchów wraz z ogrodem pełnym niespodzianek w postaci bajkowych stworów, połączony z nowoczesnym systemem nauczania gwarantuje szybki postęp i zadowolenie ucznia
  • Początkujących -  nauka prowadzona w oparciu o najnowsze tendencje w polskim i światowym systemie szkolenia, dlatego od pierwszej lekcji nauka odbywa się systemem carvingowym
  • Zaawansowanych -  doskonalenie umiejętności jazdy carvingowej, jazdy w terenie (freeride, freestyle), elementy jazdy baletowej.

W ofercie znajdują się także szkolenia snowboardowe, prowadzone przez instruktorów posiadających uprawnienia PZS (Polskiego Związku Snowboardu).

Zajęcia w zależności od potrzeb klienta prowadzone są indywidualnie lub  grupowo.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie szkoły: http://www.skizy.pl/


mapa stoku

trasa / warunki / śnieg

1 ZAMKNIĘTA  
2 ZAMKNIĘTA  
3 ZAMKNIĘTA  
4 ZAMKNIĘTA
5

ZAMKNIĘTA

 

kamery na stoku