SZKOŁY/WYPOŻYCZALNIE

Szkoła Narciarska SKIZY

Szkołę Narciarską „Skizy” tworzy grupa profesjonalnych trenerów i instruktorów narciarstwa oraz snowboardu. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń narciarskich.

Od początku istnienia należymy do struktur SITN, dzięki czemu dbamy o wysoki poziom wyszkolenia naszej kadry. Corocznie bierzemy udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Narciarskich, gdzie możemy wykazać się naszymi umiejętnościami wielokrotnie zdobywając pierwsze miejsce.

Od lat współpracujemy z najlepszymi, czego efektem było otwarcie przez naszą szkołę Centrum Testowego Rossigol i Dynastar wraz z wypożyczalnią.

Naszym mottem jest od zawsze profesjonalizm oraz troska o bezpieczeństwo klienta, co przyczynia się do wysokiego poziomu świadczonych usług. Zaufało nam już wielu ludzi także ci znani i lubiani ze świata showbiznesu i polityki.

Szkolenia narciarskie dla:

Dzieci, to na nich czeka wiele atrakcji: specjalny wyciąg dla maluchów wraz z ogrodem pełnym niespodzianek w postaci bajkowych stworów, połączony z nowoczesnym systemem nauczania gwarantuje szybki postęp i zadowolenie ucznia

Początkujących, w naszej szkole narciarskiej prowadzimy naukę w oparciu o najnowsze tendencje w polskim i światowym systemie szkolenia, dlatego też uczymy od pierwszej lekcji systemem carvingowym

Zaawansowanych, proponujemy doskonalenie umiejętności jazdy carvingowej, jazdy w terenie (freeride, freestyle), elementy jazdy baletowej.

Szkolenia snowboardowe:

Oferujemy także szkolenia snowboardowe, prowadzone przez instruktorów posiadających uprawnienia PZS (Polskiego Związku Snowboardu). Zajęcia w zależności od potrzeb klienta prowadzimy indywidualnie lub  grupowo.

mapa stoku

trasa / warunki / śnieg

1 ZAMKNIĘTA  
2 ZAMKNIĘTA  
3 ZAMKNIĘTA  
4 ZAMKNIĘTA
5

ZAMKNIĘTA

 

kamery na stoku