Aktualności

Nasza kamera na stronie głównej Narty.pl...!!!

Tuż przed nadchodzącymi feriami, możemy się poszczycić kolejną nowością...!!!

Jeden z dwóch najbardziej znanych narciarskich portali w kraju - Narty.pl, umieścił widok z naszej najnowszej kamery na swojej stronie głównej, wraz kilkoma innymi obrazami z najpopularniejszych miejsc z kraju.

Kilka słów o naszej nowej, supernowoczesnej, obrotowej kamerze wysokiej rozdzielczości! W wyniku współpracy z firmą Webcamera, która, naszym zdaniem, najlepiej w kraju realizuje transmisje wideo, na żywo w internecie, tuż przed Świętami, w połowie naszej głównej 1000 metrowej trasy nr 1 zamontowaliśmy ww. kamerę, która pokazuje obraz w zakresie 180 stopni, co umożliwia uchwycenie wielu ujęć kilku fragmentów ww. nartostrady, w tym najpiękniejszy widok, czy to w nocy, czy za dnia, na dolinę Wisły Malinki... Kamera ta, oznaczona na naszej stronie, jako: PANORAMA TRASY NR 1, ma także zintegrowane, podążające za jej ruchem, własne oświetlenie, które np. pozwala zobaczyć, jak w nocy przygotowujemy dla Was nasze stoki.

Urządzenie, które posiadamy, umożliwia m.in. transmisję live widoków z naszych tras do telewizji TVP i Polsat, którym Webcamera udostępnia obraz, a także np. na webcamera.pl - największy portal z kamerami online w Polsce, dostępny też za pośrednictwem urządzeń mobilnych, gdzie możecie nas oglądać od kilku dni, oznaczonych, jako: NOWOŚĆ. Telewizyjne transmisje na żywo z Cieńkowa, są więc już technicznie możliwe..., ale o tym pomyślimy w przyszłości...